| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME PRO 128GB 200MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| EAN | 619659188634 |





i
"" Today
| TYPE | SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXTREME PRO 128GB 200MB V30 |
| TYPE: | SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| EAN | 619659188634 |