| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | MICRO SD SUPERIOR GAMING 512GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| CLASS: | C10, UHS-I U3, A1 |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713436151234 |






i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 512 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | MICRO SD SUPERIOR GAMING 512GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 512 GB |
| CLASS: | C10, UHS-I U3, A1 |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4713436151234 |