| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 512 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD SUPERIOR GAMING 512GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 512 GB |
| КЛАС: | C10, UHS-I U3, A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713436151234 |






i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 512 GB |
| Марка | SILICON POWER |
| МОДЕЛ: | MICRO SD SUPERIOR GAMING 512GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 512 GB |
| КЛАС: | C10, UHS-I U3, A1 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713436151234 |