| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | N.SWITCH 64GB 100MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659171537 |



| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | N.SWITCH 64GB 100MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659171537 |