| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | N.SWITCH 64GB 100MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659171537 |



| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | N.SWITCH 64GB 100MB/S |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 100 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659171537 |