| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | MICRO SD ELITE 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | CLASS 10 |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712702656299 |






i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 256 GB |
| Brand | SILICON POWER |
| MODEL: | MICRO SD ELITE 256GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 256 GB |
| CLASS: | CLASS 10 |
| READ SPEED: | ДО 100MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4712702656299 |