| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | SDHC/32GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 90 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942440833 |





2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | VERBATIM |
| MODEL: | SDHC/32GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 90 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 23942440833 |