| BODY MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 6.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 65.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | ALUTITAN 770 HB 40 65 SB |
| BODY MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| BODY WIDTH: | 40.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 6.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 65.00 мм |
| EAN | 4003482360811 |


