| BODY MATERIAL | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE HEIGHT | 38.00 мм |
| Brand | TOP STRONG |
| MODEL: | TS |
| BODY MATERIAL: | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE HEIGHT: | 38.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.110 kg |
| EAN | 3800123160950 |







1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| BODY MATERIAL | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE HEIGHT | 38.00 мм |
| Brand | TOP STRONG |
| MODEL: | TS |
| BODY MATERIAL: | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE HEIGHT: | 38.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.110 kg |
| EAN | 3800123160950 |