| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ЖЕЛЯЗО |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 38.00 мм |
| Марка | TOP STRONG |
| МОДЕЛ: | TS |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ЖЕЛЯЗО |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 38.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.110 kg |
| EAN | 3800123160950 |







1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ЖЕЛЯЗО |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 38.00 мм |
| Марка | TOP STRONG |
| МОДЕЛ: | TS |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ЖЕЛЯЗО |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 38.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 3 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.110 kg |
| EAN | 3800123160950 |