| BODY MATERIAL | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| SHACKLE MATERIAL | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 6.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 25.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | D-P-40 |
| BODY MATERIAL: | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| BODY WIDTH: | 40.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 6.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 25.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.185 kg |
| EAN | 3800027620109 |


