| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 25.00 мм |
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ: | D-P-40 |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 40.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 6.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 25.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 2 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.185 kg |
| EAN | 3800027620109 |


