| BODY MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 3.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 23.00 мм |
| Brand | BURG WACHTER |
| MODEL: | ALUTITAN DUO 770 20 26 SB |
| BODY MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| BODY WIDTH: | 20.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 3.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 23.00 мм |
| EAN | 4003482361412 |


