| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | АЛУМИНИЙ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 23.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | ALUTITAN DUO 770 20 26 SB |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | АЛУМИНИЙ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 20.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 23.00 мм |
| EAN | 4003482361412 |


