| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| NUMBER OF FUNCTION | 11 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GK5C64WF |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 50.00 см |
| DEPTH: | 59.40 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 11 |
| ENERGY CLASS: | A |
| ELECTRICAL TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| VOLUME: | 70 L |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782936005 |












