| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GK6B41WF |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| ENERGY CLASS: | A |
| MECHANICAL TIMER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782933851 |











