| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GK6B41WF |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782933851 |











