| NUMBER OF HEATING ZONES | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| NUMBER OF FUNCTION | 7 |
| ENERGY CLASS | A |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FF 6223MBZW |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 60.00 см |
| DEPTH: | 60.00 см |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| MULTIFUNCTION: | Yes |
| NUMBER OF FUNCTION: | 7 |
| ENERGY CLASS: | A |
| COLOUR: | БЯЛ |
| PROTECTION OUTFLOW GAS: | Yes |
| COOKING TRAY NUMBER: | 1 |
| SOFT CLOSE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8699975773839 |









