| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | FF 6223MBZW |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ЗАЩИТА ОТ ИЗТИЧАНЕ НА ГАЗ: | Да |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8699975773839 |









