| KIND | 4 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО A4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 34 СТР./ МИН |
| Brand | BROTHER |
| MODEL: | MFC-L2922DW |
| KIND: | 4 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | ДО A4 |
| PRINT TYPE: | BLACK-WHITE |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 1200 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 34 СТР./ МИН |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 1200 DPI |
| COPY RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| FAX: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| MEMORY: | 256 MB |
| CONSUMMATIVE: | TN2590/XL/XXL, DR2590 |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, NFC, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 2500 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 8.8 cm ЦВЕТЕН СЕНЗОРЕН ЕКРАН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4977766830393 |







