| KIND | 4 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 17 IPM |
| Brand | BROTHER |
| MODEL: | MFC-T930DW |
| KIND: | 4 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 6000 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 17 IPM |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 5.5 IPM |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 2400 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 13 IPM |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 10.5 IPM |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| FAX: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 128 MB |
| CONSUMMATIVE: | BTD100 BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 2500 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| CAPACITY: | ДО 150 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 4.5 cm LCD дисплей |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4977766837750 |













