| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 15.5 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| Brand | EPSON |
| MODEL: | ECOTANK L6270 |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО A4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 15.5 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 8.5 СТР./МИН. (ISO 24734) |
| 10X15 PHOTO PRINT TIME: | 69 СЕКУНДИ |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| CONSUMMATIVE: | EPSON 101 ECOTANK BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB, LAN, WiFi, Wi-Fi DIRECT |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | Цветен, 6,1 cm |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8715946683850 |









