| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT | ДО А4 |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 25 СТР./ МИН. |
| Brand | CANON |
| MODEL: | I-SENSYS MF664CDW |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | ЛАЗЕРНО УСТРОЙСТВО |
| PAPER FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 1200 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 25 СТР./ МИН. |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 25 СТР./ МИН. |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 25 СТР./ МИН. |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 25 СТР./ МИН. |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-999 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 1 GB |
| CONSUMMATIVE: | CANON 075/075H B/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, WI-FI |
| MONTHLOADING: | ДО 30 000 СТР./МЕС. |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | No |
| CAPACITY: | 250 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 5"(12.7 cm) ЦВЕТЕН TOUCHSCREEN |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 50 ЛИСТА ADF |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4549292242140 |
















