| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 13 IPM |
| Brand | CANON |
| MODEL: | PIXMA TS5350 BLACK |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800x1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 13 IPM |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 6.8 IPM |
| 10X15 PHOTO PRINT TIME: | ~43 sec. ISO |
| COPY RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 4 IPM |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 4 IPM |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| CONSUMMATIVE: | PG-560/560XL, CL-561/561XL |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, WI-FI b/g/n |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CD / DVD SURFACE PRINTING: | No |
| CAPACITY: | ДО 100 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 1.44" (3.7 cm) OLED |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4549292197853 |
















