| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 20 PPM (ISO) |
| Brand | HP |
| MODEL: | OfficeJet Pro 8122e 405U3B |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 20 PPM (ISO) |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 10 PPM (ISO) |
| 10X15 PHOTO PRINT TIME: | до 46 секунди |
| COPY RESOLUTION: | UP TO 600 X 600 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 25 CPM (ISO) |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 17 CPM (ISO) |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 512 MB |
| CONSUMMATIVE: | HP 924 BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | Yes |
| INTERFACE: | USB 2.0, LAN, Wi-Fi a/b/g/n/ac |
| MONTHLOADING: | ДО 20000 СТРАНИЦИ |
| BIPARTITEPRINT: | Yes |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | No |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CD / DVD SURFACE PRINTING: | No |
| CAPACITY: | 225 ЛИСТА, ADF 35 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 2.7" (6.86 cm) TOUCH, ЦВЕТЕН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | LIGHT CEMENT |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 196337163881 |


















