| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 11 IPM |
| Brand | CANON |
| MODEL: | PIXMA G3470 White |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО A4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 11 IPM |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 6 IPM |
| 10X15 PHOTO PRINT TIME: | до 45 секунди |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 3.2 IPM |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 3.2 IPM |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| SCALE: | 25 - 400% |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| CONSUMMATIVE: | GI-41 BK/C/M/Y |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, WI-FI |
| BIPARTITEPRINT: | No |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CD / DVD SURFACE PRINTING: | No |
| CAPACITY: | 100 ЛИСТА |
| DISPLAY: | 1.35" (3.4 cm) LCD монохромен |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4549292205534 |






























