| KIND | 3 in 1 |
| TYPE | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| PRINTING SPEED BLACK | ДО 12 PPM |
| Brand | HP |
| MODEL: | SMART TANK 585 /1F3Y4A |
| KIND: | 3 in 1 |
| TYPE: | МАСТИЛЕНО-СТРУЙНО УСТРОЙСТВО |
| FORMAT: | ДО А4 |
| PRINT TYPE: | COLOUR |
| PRINT RESOLUTION: | ДО 4800 X 1200 DPI |
| PRINTING SPEED BLACK: | ДО 12 PPM |
| PRINTING SPEED COLOUR: | ДО 5 PPM |
| SCAN RESOLUTION: | UP TO 1200 X 1200 DPI |
| COPY SPEED BLACK: | ДО 10 CPM |
| COPY SPEED COLOUR: | ДО 2 CPM |
| WIRELESS PRINTING: | Yes |
| NUMBER OF COPIES FROM ORIGINAL: | 1-99 |
| COPY WITHOUT PC: | Yes |
| MEMORY: | 64 MB |
| CONSUMMATIVE: | HP GT52 C/M/Y, GT53XL BK |
| AUTO PAPER LOADING: | No |
| INTERFACE: | USB 2.0, Wi-Fi |
| MONTHLOADING: | ДО 3000 СТР. |
| BIPARTITEPRINT: | No |
| DIRECTPRINTING: | Yes |
| BORDLESSPRINTING: | Yes |
| DIGITAL CAMERA CARD READER: | No |
| CD / DVD SURFACE PRINTING: | No |
| CAPACITY: | 100 ЛИСТА |
| DISPLAY: | МОНОХРОМЕН |
| USB CABLE IN THE PACKAGE: | No |
| COLOUR: | SURF BLUE |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 196548866847 |

















