| RESOLUTION | 20.2 MPx |
| OPTICALZOOM | 4 |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| DIGITAL ZOOM | 4 |
| Brand | CANON |
| MODEL: | POWERSHOT G7X III BK |
| RESOLUTION: | 20.2 MPx |
| OPTICALZOOM: | 4 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.6 см |
| TYPE OF SENSOR: | 1" CMOS |
| DIGITAL ZOOM: | 4 |
| ISO SENSETIVITY: | 125-12800 |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| BATTERY TYPE: | NB-13L |
| IMAGE STABILIZATION: | ОПТИЧНА |
| WATERRESISTANT: | No |
| WI-FI: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VIDEO RESOLUTION: | 4K |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8714574659138 |









