| RESOLUTION | 18.0 MPx |
| OPTICALZOOM | 60 |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| DIGITAL ZOOM | 120 |
| Brand | PANASONIC |
| MODEL: | DC-FZ82DE |
| RESOLUTION: | 18.0 MPx |
| OPTICALZOOM: | 60 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.5 см |
| TYPE OF SENSOR: | 1/2,3 MOS |
| DIGITAL ZOOM: | 120 |
| ISO SENSETIVITY: | 80-6400 |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| BATTERY TYPE: | LI-ION 895mAH |
| IMAGE STABILIZATION: | ОПТИЧНА |
| WATERRESISTANT: | No |
| WI-FI: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VIDEO RESOLUTION: | 3840 x 2160 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5025232964772 |





