| RESOLUTION | 20.1 MPx |
| OPTICALZOOM | 2.7 |
| DISPLAY SIZE INCH | 3.0 " |
| DIGITAL ZOOM | 5.8x - 44x |
| Brand | SONY |
| MODEL: | ALPHA ZV1AB 24-70MM |
| RESOLUTION: | 20.1 MPx |
| OPTICALZOOM: | 2.7 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 3.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 7.5 см |
| TYPE OF SENSOR: | 13.2x8.8mm EXMOR RS CMOS |
| EFFECTIVE PIXELS: | 20.1 |
| DIGITAL ZOOM: | 5.8x - 44x |
| ISO SENSETIVITY: | 100 - 12 800 |
| MEMORY CARD TYPE: | SDXC/SDHC/SD |
| BATTERY TYPE: | NP-BX1 |
| IMAGE STABILIZATION: | Yes |
| BODY MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| WATERRESISTANT: | No |
| WI-FI: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| VIDEO RESOLUTION: | 3840 x 2160 |
| MANUAL MODES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4548736166592 |
















