| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.1 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 2.7 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 5.8x - 44x |
| Марка | SONY |
| МОДЕЛ: | ALPHA ZV1AB 24-70MM |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.1 MPx |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 2.7 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.5 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 13.2x8.8mm EXMOR RS CMOS |
| БРОЙ ПИКСЕЛИ: | 20.1 |
| ЦИФРОВО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 5.8x - 44x |
| ISO: | 100 - 12 800 |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SDXC/SDHC/SD |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-BX1 |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ПЛАСТМАСА |
| ВОДОУСТОЙЧИВ: | Не |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ВИДЕО КЛИП: | 3840 x 2160 |
| РЪЧНИ РЕЖИМИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4548736166592 |
















