| TYPE AIR COMPRESSOR | DRY |
| MAX OPERATING PRESSURE | 8 bar |
| TANK VOLUME | 6.00 L |
| OUTPUT FLOW | 93 l/min |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | HYUNDAI |
| MODEL: | HYAC 07S-6L |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| TYPE AIR COMPRESSOR: | DRY |
| MAX OPERATING PRESSURE: | 8 bar |
| TANK VOLUME: | 6.00 L |
| POWER CONSUMPTION: | 550 W |
| OUTPUT FLOW: | 93 l/min |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | НИВО НА ШУМА 59 DB |
| EAN | 8435528105128 |








