| TYPE AIR COMPRESSOR | DRY |
| MAX OPERATING PRESSURE | 8 bar |
| TANK VOLUME | 24.00 L |
| SUCTION CAPACITY | 125 l/min |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | NEO |
| MODEL: | 12K021 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| TYPE AIR COMPRESSOR: | DRY |
| MAX OPERATING PRESSURE: | 8 bar |
| TANK VOLUME: | 24.00 L |
| POWER CONSUMPTION: | 800 W |
| SUCTION CAPACITY: | 125 l/min |
| PRODUCT WEIGHT: | 23.100 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 5907558453683 |





