| ТИП КОМПРЕСОР | СУХ |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ | 125 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | NEO |
| МОДЕЛ: | 12K021 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР: | СУХ |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ: | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 24.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 800 W |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ: | 125 l/min |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 23.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5907558453683 |





