| KIND | LAN |
| DIMENSION | 20 M |
| MODEL | CAT5e UTP 20 m 20245 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | CAT5e UTP 20 m 20245 |
| KIND: | LAN |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| DIMENSION: | 20 M |
| LENGTH: | 20.00 м |
| COLOUR: | СИВ |
| MODEL: | CAT5e UTP 20 m 20245 |
| LENGTH: | 20.00 м |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| COLOUR: | СИВ |
| DIMENSION: | 20 M |
| KIND: | LAN |
| EAN | 4008928202458 |




















