| KIND | LAN |
| DIMENSION | 5 M |
| MODEL | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| KIND: | LAN |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| DIMENSION: | 5 M |
| WARRANTY: | No |
| LENGTH: | 5.00 м |
| MODEL: | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| LENGTH: | 5.00 м |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| DIMENSION: | 5 M |
| WARRANTY: | No |
| KIND: | LAN |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| EAN | 4008928202427 |





















