| ВИД | LAN |
| РАЗМЕР | 5 M |
| МОДЕЛ | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| ВИД: | LAN |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| РАЗМЕР: | 5 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 м |
| МОДЕЛ: | CAT5E UTP 5 m 20242 |
| ДЪЛЖИНА: | 5.00 м |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| РАЗМЕР: | 5 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| ВИД: | LAN |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| EAN | 4008928202427 |





















