| ВИД | LAN |
| РАЗМЕР | 10 M |
| МОДЕЛ | CAT5e UTP 10 m 20243 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | CAT5e UTP 10 m 20243 |
| ВИД: | LAN |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| РАЗМЕР: | 10 M |
| ДЪЛЖИНА: | 10.00 м |
| МОДЕЛ: | CAT5e UTP 10 m 20243 |
| ДЪЛЖИНА: | 10.00 м |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| РАЗМЕР: | 10 M |
| ВИД: | LAN |
| EAN | 4008928202434 |





















