| РАЗМЕР | 1.8 M |
| МОДЕЛ | DVI-D 1.8 m 26795 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| МОДЕЛ: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| EAN | 4008928267952 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР | 1.8 M |
| МОДЕЛ | DVI-D 1.8 m 26795 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| МОДЕЛ: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| ТИП: | СВЪРЗВАЩ |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| EAN | 4008928267952 |