| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | DVI-D 1.8 m 26795 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | No |
| MODEL: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| WARRANTY: | No |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| EAN | 4008928267952 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" in 4 days
| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | DVI-D 1.8 m 26795 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | No |
| MODEL: | DVI-D 1.8 m 26795 |
| TYPE: | СВЪРЗВАЩ |
| WARRANTY: | No |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| EAN | 4008928267952 |