| KIND | POWER CABLES |
| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| KIND: | POWER CABLES |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| KIND: | POWER CABLES |
| EAN | 4008928454840 |





















