| ВИД | ЗАХРАНВАЩИ |
| РАЗМЕР | 1.8 M |
| МОДЕЛ | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| ВИД: | ЗАХРАНВАЩИ |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | захранващ C5 3 pin 1.8 m 45484 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ВИД: | ЗАХРАНВАЩИ |
| EAN | 4008928454840 |





















