| KIND | EXTENDERS |
| DIMENSION | 3 M |
| MODEL | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| KIND: | EXTENDERS |
| TYPE: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 3 M |
| WARRANTY: | No |
| INHERITED: | DIMENSION |
| MODEL: | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| KIND: | EXTENDERS |
| TYPE: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 3 M |
| LENGTH: | 3.00 м |
| WARRANTY: | No |
| Generic Article: | 4624 |
| EAN | 4008928267945 |





















