| KIND | EXTENDERS |
| DIMENSION | 1.8 M |
| MODEL | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| KIND: | EXTENDERS |
| TYPE: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| WARRANTY: | No |
| INHERITED: | DIMENSION |
| MODEL: | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| KIND: | EXTENDERS |
| TYPE: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| CABLE VERSION: | 2 |
| CONNECTOR FROM: | USB-A |
| CONNECTOR TO: | USB-A |
| DIMENSION: | 1.8 M |
| LENGTH: | 1.80 м |
| WARRANTY: | No |
| Generic Article: | 4624 |
| EAN | 4008928254143 |




















