| KIND | AUDIO |
| DIMENSION | 0.1 M |
| MODEL | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| KIND: | AUDIO |
| TYPE: | Audio |
| CONNECTOR FROM: | 1X 3.5 MM |
| CONNECTOR TO: | 2X 3.5 MM |
| DIMENSION: | 0.1 M |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | 3.5mm M->2x 3.5mm F 45499 0.1m |
| TYPE: | Audio |
| CONNECTOR FROM: | 1X 3.5 MM |
| CONNECTOR TO: | 2X 3.5 MM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| DIMENSION: | 0.1 M |
| KIND: | AUDIO |
| EAN | 4008928454994 |





















