| KIND | LAN |
| DIMENSION | 3 M |
| MODEL | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| KIND: | LAN |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| DIMENSION: | 3 M |
| LENGTH: | 3.00 м |
| COLOUR: | СИВ |
| MODEL: | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| LENGTH: | 3.00 м |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| COLOUR: | СИВ |
| DIMENSION: | 3 M |
| KIND: | LAN |
| EAN | 4007249467423 |






















