| KIND | LAN |
| DIMENSION | 1.5 M |
| MODEL | CAT5E UTP 1.5 m 46741 |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | CAT5E UTP 1.5 m 46741 |
| KIND: | LAN |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| DIMENSION: | 1.5 M |
| LENGTH: | 1.50 м |
| COLOUR: | СИВ |
| MODEL: | CAT5E UTP 1.5 m 46741 |
| LENGTH: | 1.50 м |
| CONNECTOR FROM: | RJ45 |
| CONNECTOR TO: | RJ45 |
| COLOUR: | СИВ |
| DIMENSION: | 1.5 M |
| KIND: | LAN |
| EAN | 4007249467416 |





















