| ВИД | LAN |
| РАЗМЕР | 3 M |
| МОДЕЛ | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| ВИД: | LAN |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| РАЗМЕР: | 3 M |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| МОДЕЛ: | CAT5E UTP 3 m 46742 |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 м |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | RJ45 |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | RJ45 |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| РАЗМЕР: | 3 M |
| ВИД: | LAN |
| EAN | 4007249467423 |






















