| ВИД | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| РАЗМЕР | 3 M |
| МОДЕЛ | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| ВИД: | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| ТИП: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| ВЕРСИЯ: | 2 |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | USB-A |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | USB-A |
| РАЗМЕР: | 3 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| INHERITED: | DIMENSION |
| МОДЕЛ: | USB 2.0 A-A EXT. 3 m 26794 |
| ВИД: | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| ТИП: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| ВЕРСИЯ: | 2 |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | USB-A |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | USB-A |
| РАЗМЕР: | 3 M |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 м |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| Генеричен Артикул: | 4624 |
| EAN | 4008928267945 |





















