| ВИД | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| РАЗМЕР | 1.8 M |
| МОДЕЛ | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| ВИД: | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| ТИП: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| ВЕРСИЯ: | 2 |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | USB-A |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | USB-A |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| INHERITED: | DIMENSION |
| МОДЕЛ: | USB 2.0 A/M-A/F EXT.1.8m 25414 |
| ВИД: | УДЪЛЖИТЕЛИ |
| ТИП: | УДЪЛЖИТЕЛЕН |
| ВЕРСИЯ: | 2 |
| КОНЕКТОР 1 (ОТ): | USB-A |
| КОНЕКТОР 2 (КЪМ): | USB-A |
| РАЗМЕР: | 1.8 M |
| ДЪЛЖИНА: | 1.80 м |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| Генеричен Артикул: | 4624 |
| EAN | 4008928254143 |




















